Pansiyon

 7/24 pansiyon hizmeti verilmektedir.

 

PAMUKÇU DogHouse bünyesinde veteriner hekim kontrolü altında haftanın 7 günü 24 saat pansiyon hizmeti verilmektedir. Köpekleriniz ırkına uygun açık veya kapalı alan kafeslerde misafir edilir. Hergün açık alanda gezmesi sağlanır.

 

Pansiyona kalan köpekleriniz sizlerin istekleri üzerine beslenir. Maması vs. köpek sahiplerince karşılanır.

.

PAMUKÇU DogHouse bünyesinde DOĞUMHANE hizmeti verilmektedir. Doğum yapacak köpek doğumdan 5 gün önce kabul edilir ve doğumdan 30 gün sonra sahibine yavrularıyla teslim edilir. Köpekleriniz kapalı alan,ısıtmalı,havalandırmalı ve sağlıklı bir ortamda yavrularını dünyaya getirir,büyütür. Sağlıklı veteriner hekim kontrollü olarak verilen hizmet sonrasında ücretlendirme köpek ırkına,verilen hizmetin içeriğine göre değişmektedir.

 

ÜCRET

Pansiyon ücreti günlük  25 TL olup 10 gün ve üzeri sürelerde indirim yapılmaktadır.

 

PAMUKÇU DOGHOUSE & PAMUKÇU PETSHOP GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞINDAN ÜRETİM,SATIŞ VE BARINDIRMA RUHSATI OLAN, BELGELİ VE FATURALI SATIŞ YAPAN RESMİ BİR KURUMDUR.
Saygılarımla.
SERDAR PAMUKÇU
   Tüm hayvansever dostlarımızı SAĞLIKLI , SAFKAN yavru ve yetişkin köpek sahibi yapma çabasında olan, 7/24 köpeklerinize pansiyon hizmeti veren, doğum aşamasındaki köpeklerinize doğumhane hizmeti sunan, eşleşme dönemimde olan köpeklerinize eş temin eden, Temel itaat, ileri itaat, alan koruma eğitimlerinde köpek sever dostlarımıza yardımcı olan bir ekiptir. Yavrularımız bizimle kaldıkları süre içinde veteriner hekim kotrolünde iç,dış parazit tedavileri yapılmış,sağlık karneleri çıkartılmış duruma gelirler. Tüm yavru ve yetişkin köpeklerimiz karneli,aşılı,sağlık ve ırk garantilidir. Senelerini birlikte geçireceği dostlarını seçerken tüm köpek severlerimize yardımcı olmak , özellikle safkan ve sağlıklı ırkların gelişimine katkıda bulunmak öncelikli amacımızdır.Bizi Tercih ettiğiniz için Teşekkürler… Saygılarımızla…