Eğitim

EĞİTİM SÜREÇLERİ HAKKINDA GENEL BİLGİLER

 

 • Arzu edildiği taktirde; sahiplendirilen yavrular, temel itaat eğitimleri tamamlanarak sahiplerine teslim edilir.

 • Eğitime dışarıdan kabul edilen köpeklerin, eğitim süreci boyunca tüketeceği kuru mama; sahipleri tarafından getirilir. Böylece, bu zaman diliminde kullanılan farklı besinler nedeniyle ortaya çıkabilecek olası sağlık sorunları berteraf edilmiş olunur.

 • Temel itaat eğitimi tarafımızdan verilmemiş olan köpekler; eğitim kontrolünden geçirildikten sonra mevcut temel itaat eğitimi yeterli görülürse ileri itaat eğitimine kabul edilir. Aksi halde temel itaat eğitimi ile başlanır.

 • İleride sınavlara katılacak köpekler için temel itaat eğitiminden başlanarak aldığı eğitimler içerisine sınavlarda gerekli paternler ve komutlar eklenmektedir.

 • Yarışmalara katılacak köpekler için; kondüsyon çalışmaları, yarışma içi fiziki kontrollere hazırlık ve ring eğitimleri verilir.

 • Davranış bozuklukları için köpeğe özel sosyalizasyon eğitimleri verilir.

TEMEL İTAAT EĞİTİMİ

 

 • Temel itaat eğitimine;  ilk aşıları bitmiş 3 aydan büyük yavrular alınmaktadır. 6 aylıktan küçük yavrular cliker sistemi ile eğitim görmektedir.
  Eğitim kapsamında köpeğin adı, hayır komutu ayrıca sevk kayışı ile sahibin yanında yürüyüş, gel, otur , yat komutları verilmektedir.

 • Süresi:15gün - 45 gün arasıdır.
  Ücreti:

  İLERİ İTAAT EĞİTİMİ

  Köpeğin sevk kayışı olmadan sahibin yanında yürümesi, otur-yat-bekle-gel komutlarını uygulamasıdır. isteğe göre alan yada kişi koruma eğitimlerini de aynı süre ve aynı ücret dahilinde ileri itaat eğitimi içerisinde vermekteyiz.

  Süre: 30-60 gün arası.
  Ücreti: 

PAMUKÇU DOGHOUSE & PAMUKÇU PETSHOP GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞINDAN ÜRETİM,SATIŞ VE BARINDIRMA RUHSATI OLAN, BELGELİ VE FATURALI SATIŞ YAPAN RESMİ BİR KURUMDUR.
Saygılarımla.
SERDAR PAMUKÇU
   Tüm hayvansever dostlarımızı SAĞLIKLI , SAFKAN yavru ve yetişkin köpek sahibi yapma çabasında olan, 7/24 köpeklerinize pansiyon hizmeti veren, doğum aşamasındaki köpeklerinize doğumhane hizmeti sunan, eşleşme dönemimde olan köpeklerinize eş temin eden, Temel itaat, ileri itaat, alan koruma eğitimlerinde köpek sever dostlarımıza yardımcı olan bir ekiptir. Yavrularımız bizimle kaldıkları süre içinde veteriner hekim kotrolünde iç,dış parazit tedavileri yapılmış,sağlık karneleri çıkartılmış duruma gelirler. Tüm yavru ve yetişkin köpeklerimiz karneli,aşılı,sağlık ve ırk garantilidir. Senelerini birlikte geçireceği dostlarını seçerken tüm köpek severlerimize yardımcı olmak , özellikle safkan ve sağlıklı ırkların gelişimine katkıda bulunmak öncelikli amacımızdır.Bizi Tercih ettiğiniz için Teşekkürler… Saygılarımızla…